تخلیه چاه نیاوران

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

پاکسازی فاضلاب منازل مسکونی 

جلوگیری از مشکلات فاضلاب کمک می کند. از تله‌های تخلیه گرفته تا پمپ‌های مخزن و لوله‌های هواکش، خانه شما به خوبی در مقابل پساب فاضلاب محافظت می‌شود یکی از اجزای بسیار مهم این سیستم که باید از آن آگاه باشید، تمیز کردن فاضلاب است.

علیرغم ظاهر بی ضرر آن، داشتن یک یا چند خروجی تمیز ممکن است تأثیر عمده ای بر سلامت خط فاضلاب خانه و حساب بانکی شما داشته باشد.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

پاکسازی فاضلاب چیست؟

لوله تمیز کردن فاضلاب یک لوله درپوش است که روی یا نزدیک خط ملک شما قرار دارد و به خط فاضلاب جانبی متصل می شود. خط فاضلاب جانبی لوله ای است که خطوط فاضلاب خانه شما را به فاضلاب شهری یا سپتیک تانک شما متصل می کند.

هنگامی که قسمت های جانبی مسدود می شود، می تواند باعث برگشت فاضلاب به داخل زهکشی شود و باعث ایجاد آشفتگی و خطر سلامتی شود. تمیز کردن فاضلاب به شما این امکان را می دهد که خطوط را تمیز نگه دارید و در صورت پشتیبان گیری، آب را تخلیه کنید.

چگونه می توان محل تمیز کردن فاضلاب را پیدا کرد

فاضلاب تمیز کردن یک لوله درپوش کوچک است که در بالای سطح زمین قرار دارد. متأسفانه، مکان یابی آن همیشه ساده نیست. برای پیچیده‌تر کردن اوضاع، بسیاری از خانه‌ها دارای چندین خروجی تمیز هستند و در برخی موارد نادر، ممکن است در واقع تمیز کردن داخل آن قرار داشته باشد. مراحل زیر به شما کمک می کند تا تمیز کردن را راحت تر پیدا کنید.

  1. پیاده رو را بررسی کنید – در بسیاری از شهرداری ها، محلی که ضلع شما با خط فاضلاب شهری برخورد می کند مشخص شده است. در امتداد حاشیه و پیاده رو وجود حرف S مهر یا رنگ آمیزی شده را بررسی کنید. اگر این علامت گذاری را پیدا کردید، به راحتی می توانید یک خط مستقیم از علامت تا خانه خود را تصور کنید که ممکن است در زیر آن خط جانبی پیدا شود. در برخی موارد، حتی ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که در مجاورت جستجوی خود یک پاک کننده پیدا کنید.
  2. جستجو در نزدیکی پایه خود – در بسیاری از موارد، تمیز کردن فاضلاب در نزدیکی جاده ناخوشایند است، یا مالکان قبلی خانه ترجیح داده اند بیش از یک فاضلاب را نصب کنند. هنگامی که یک سیستم سپتیک در محل نصب شده باشد، خروجی های تمیز کننده فاضلاب نیز معمولا در نزدیکی خانه قرار دارند. کلاهک به ندرت بیش از سه فوت از فونداسیون یافت می شود و بین جاده یا سپتیک تانک و مکانی است که خط فاضلاب خانه شما از فونداسیون به داخل زمین می گذرد.
  3. به دنبال دریچه‌های تمیز اضافی در داخل بگردید – برخی از خانه‌ها، به‌ویژه خانه‌های قدیمی‌تر، ممکن است دارای خروجی‌های تمیز در داخل یا بیرون زده از دیوارهای بیرونی باشند. زیرزمین ها، فضاهای خزیدن و اتاق زیر شیروانی را در امتداد لوله هواکش برای مکان های احتمالی بررسی کنید. در بسیاری از موارد، خروجی های تمیز فاضلاب داخلی یک تقاطع Y یا T شکل به نظر می رسد که یک طرف آن درپوش است. اگرچه لازم نیست، اما برای حفظ خطوط لوله داخلی شما مفید هستند.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

اگر ملک فاقد فاضلاب باشد چه؟

خانه های قدیمی ممکن است فاضلاب تمیزی نداشته باشند. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که توسط کدهای لوله کشی محلی یا ایالتی مورد نیاز نباشد. در چنین مواقعی، به طور کلی بهتر است که یکی را نصب کنید.

همچنین مواردی وجود دارد که خانه شما تمیز شده است که به سادگی توسط خاک پوشیده شده است. اگر فکر می‌کنید خانه یکی دارد، اما نتوانستید درپوش را پیدا کنید، می‌توانید حفاری سبکی در امتداد زمین انجام دهید، جایی که فکر می‌کنید تمیز کردن باید باشد.

از طرف دیگر، ممکن است به یک لوله کش پول بپردازید تا دوربینی را از طریق خط عبور دهد تا محل تمیز کردن را از داخل لوله بیابد و محل حفاری را مشخص کند.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

مزایای پاکسازی فاضلاب

در حالی که در برخی از ایالت ها، تمیز کردن فاضلاب توسط قانون الزامی است، اگر خانه قدیمی دارید یا در حالتی هستید که اختیاری است، ممکن است فاقد آن باشید. با این حال، چندین مزیت برای نصب تمیز کردن در ملک شما وجود دارد:

هزینه های نگهداری کمتر

تمیز کردن امکان دسترسی مستقیم به فاضلاب جانبی ملک شما را فراهم می کند. این بدان معناست که یک متخصص لوله کشی می تواند جریان آب از هر شیر آب در خانه شما را به صورت جداگانه کنترل کند تا اطمینان حاصل کند که در طول بازدیدهای منظم تعمیر و نگهداری لوله، انسداد یا سایر مشکلات لوله وجود ندارد.

نظافت ارزان تر و آسان تر

به طور معمول، یک لوله کش برای تمیز کردن خطوط فاضلاب شما باید توالت شما را خارج کند یا حتی به پشت بام برود. با تمیز کردن فاضلاب، آنها به راحتی به فاضلاب جانبی دسترسی خواهند داشت. صرفه جویی در زمان و تلاش برای شما برابر است با یک صورت حساب کوچکتر.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

از محوطه شما محافظت می کند

یکی از مزایایی که فقط در مواقع اضطراری آشکار می شود این است که تمیز کردن فاضلاب می تواند به جلوگیری از نیاز به کندن حیاط در صورت گرفتگی بزرگ کمک کند.

برخلاف بسیاری از لوله‌های داخل خانه، لوله‌های جانبی فاضلاب کاملاً در زیر زمین قرار دارند و بنابراین نمی‌توان بدون حفاری آن را از نظر ساییدگی یا آسیب بررسی کرد. تمیز کردن فاضلاب یک نقطه دسترسی را فراهم می کند که از طریق آن می توان قسمت جانبی شما را راحت تر بررسی کرد.

پیشگیری از جریان برگشتی

در صورت گرفتگی بزرگ، پاک کننده به عنوان یک تخلیه خارجی عمل می کند. برداشتن درپوش تمیز کردن به شما این امکان را می دهد که آب اضافی را تخلیه کنید و از آبگرفتگی آن در خانه جلوگیری کنید. اگر مشکلی در فاضلاب شهری وجود داشته باشد که آب را مجبور به برگشت به قسمت جانبی شما می کند، ممکن است مفید باشد.

نحوه نصب پاک کننده فاضلاب

نصب پاک کننده فاضلاب
نصب پاک کننده فاضلاب

نصب تمیز کردن یک فرآیند چند مرحله ای است. در برخی موارد، شهرداری محلی شما ممکن است برنامه‌هایی را برای کمک به هزینه نصب ارائه کند، به‌ویژه در مواردی که پاکسازی فاضلاب قبلاً طبق کد الزامی نبوده است. قبل از شروع حتماً چنین برنامه‌ها یا کمک‌های مالی و همچنین مجوزهای لازم را بررسی کنید.

همچنین، اگر تجربه اتصال یا نصب قطعات لوله را ندارید، ممکن است بهترین کار این باشد که از یک متخصص برای جلوگیری از اشتباهات پرهزینه استفاده کنید.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

انتخاب نوع پاک کردن

اولین قدم مهم قبل از شروع کار، انتخاب نوع فاضلابی است که می خواهید استفاده کنید. در حال حاضر سه گزینه موجود است:

Double Clean Out – محبوب ترین نوع مورد استفاده برای نصب مدرن، دوتایی تمیز کردن دارای دو شفت است که به لوله جانبی متصل می شود و شکل U را تشکیل می دهد. درپوش نزدیکتر به خانه شما دسترسی آسان به انتهای شهر را فراهم می کند در حالی که کلاهک نزدیکتر به خیابان به شما امکان می دهد انتهای خانه را در قسمت جانبی حفظ کنید.

Single Clean Out – این نوع دسترسی آسان به انتهای شهری جانبی شما را فراهم می کند، اگرچه زاویه 45 درجه امکان دسترسی به لوله کامل را فراهم نمی کند.

سه راهی تست – این تمیز کردن T شکل اجازه دسترسی به هر دو انتهای جانبی را می دهد، اما استفاده از آن برای رفع انسداد به دلیل زاویه 90 درجه در تقاطع می تواند دشوار باشد.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

خاکبرداری و نصب

 

شما باید قسمت جانبی خود را پیدا کرده و قسمتی از لوله را حفاری کنید. این ممکن است با ابزار معمولی یا تجهیزات اجاره ای انجام شود، مراقب باشید که لوله جانبی آسیب نبیند. هنگامی که قسمت مورد نظر لوله را به طور کامل در معرض دید قرار دادید، باید قسمتی را که قرار است برش دهید اندازه گیری کنید. ابزار برشی که شما نیاز دارید بر اساس موادی که لوله جانبی شما از آن ساخته شده است متفاوت است.

هنگامی که بخش ناخواسته را حذف کردید، می توانید محل اتصال جدید را اندازه گیری، برش و نصب کنید. دانش لوله کشی در اینجا ضروری است، زیرا باید قسمت تعویض را نصب و نصب کنید، لوله را تأیید کنید و قبل از پر کردن سوراخ و درپوش تمیز کردن جدید از ضد آب بودن آن اطمینان حاصل کنید.

معمولاً بهتر است یک جعبه ظرف در اطراف درپوش قرار دهید تا به راحتی رشد نکند و یا دفن نشود.

تخلیه چاه نیاوران با گروه لوله بازکنی تهران با مدیریت اقای رسولی امتحان کنید شبانه روزی و تضمینی 09193647050

هزینه نظافت حرفه ای با تمیز کردن فاضلاب

حتی اگر تمیز کردن خط جانبی خود یک جایگزین ارزان به نظر برسد، همیشه خطر آسیب رساندن به لوله ها وجود دارد. اگر یک لوله کش حرفه ای این کار را انجام دهد موثرتر است و اگر از طریق فاضلاب به آن دسترسی داشته باشد ارزان تر خواهد بود.

این به این دلیل است که آنها دسترسی مستقیم بیشتری دارند، به ابزار کمتر و نیروی کار کمتری نسبت به زمانی که مجبور باشند حیاط شما را حفر کنند یا قسمت جانبی آن را از نقطه ای در داخل خانه مار کنند، دارند.

تخلیه چاه نیاوران محدوده تخمین اولیه 0 تا 0دلار را با میانگین کلی 0دلار ارائه می دهد. این شامل هزینه های اضافی برای استفاده از دوربین یا واتر جتر نمی شود.

Cتخلیه چاه نیاوران تفکیک هزینه‌های دقیق‌تری را ارائه می‌کند، و هزینه مارپیچی شما را بین 0 تا 0 دلار با میانگین هزینه 0 دلار تخمین می‌زند. آنها خاطرنشان می کنند که فاصله مار در هزینه کلی شما نقش دارد، و هزینه کمتری برای مار کردن قسمت جانبی از یک تمیز کردن بیرونی نسبت به یک نقطه دسترسی در داخل خانه دارد.

علاوه بر این، بازرسی دوربین از خط بین 00 تا 0 دلار هزینه خواهد داشت.

تخلیه چاه نیاوران هنگام انتخاب یک متخصص، مطمئن شوید که آنها دارای گواهینامه هستند و شهرت خوبی دارند. برخی از شرکت‌های لوله‌کشی نرخ ثابتی را ارائه می‌کنند، اما شما را تحت فشار قرار می‌دهند تا خدمات بیشتری برای افزایش قیمت دریافت کنید. مطمئن شوید که برای بهترین تعادل بین کیفیت و هزینه، با دقت خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.