تخلیه چاه رسالت09127109089

تخلیه چاه رسالت09127109089

موسسه تخلیه چاه رسالت به معرفی این نشریه حاوی اطلاعاتی در مورد طراحی، نصب و نگهداری سیستم های تصفیه فاضلاب خانگی فردی است. منظور این است که سند مرجع صاحب خانه باشد. یک سیستم فاضلاب فردی هم فاضلاب خانگی را تصفیه و هم دفع می کند. اگر یک صاحب خانه بداند که اجزای مختلف یک سیستم فاضلاب خانگی چگونه کار می کنند، آنگاه یک سیستم به درستی طراحی و نصب شده برای سالیان طولانی با حداقل نگهداری و نگهداری کار خواهد کرد.

فاضلاب خانگی تخلیه چاه رسالت وارد سپتیک تانک می شود که جامدات را از مایعات جدا می کند. جامدات در سپتیک تانک نگهداری می شوند و مایعات به محل نهایی تصفیه خاک منتقل می شوند. مخزن سپتیک یک “بیوراکتور” است که در آن میکروارگانیسم ها مواد آلی موجود در فاضلاب را به مایعات، گازها و جامدات تجزیه می کنند. گازها از طریق پشته دریچه خانه تخلیه می شوند. جامدات هم از کف و هم از لجن تشکیل شده اند. Scum سبکتر از آب است و در سپتیک تانک به سطح شناور می شود. قطعات جامد از آب سنگین تر هستند و به پایین مخزن فرو می روند. باکتری ها از ضایعات تغذیه می کنند و بخشی که تجزیه نمی شود “لجن” است. لجن در کف سپتیک تانک جمع می شود و باید به طور دوره ای حذف شود.

پنج بخش یک سیستم دفع فاضلاب

پنج بخش یک سیستم دفع فاضلاب عبارتند از: (1) لوله کشی خانه، (2) خط فاضلاب از خانه به سپتیک تانک، (3) تانک سپتیک، (4) لوله فاضلاب خروجی سپتیک تانک، و (5) واحد تصفیه خاک نهایی که ممکن است یک واحد جذب خاک یا تالاب باشد. تمام سیستم های تصفیه فاضلاب فردی باید با الزامات مندرج در بخش کد اداری ایالت داکوتای شمالی 62-03 1-03 مطابقت داشته باشند. ادارات بهداشت شهر/شهرستان یا مناطق بهداشتی چند شهرستانی قبل از ساخت یک سیستم تصفیه فاضلاب خانگی جدید یا هنگام تعمیر یک سیستم موجود، به مجوز نیاز دارند. در طول فرآیند برنامه ریزی و قبل از ساخت، با دفتر اداری محلی خود که با سیستم های فاضلاب در محل برای نیازهای محلی سروکار دارد، بررسی کنید.

چه به مجوز نیاز داشته باشید یا نه، نگرانی در مورد سلامت اولیه انسان مستلزم این است که مکان تک تک اجزای سیستم فاضلاب خانگی الزامات خاصی را برآورده کند. به عنوان مثال، سپتیک تانک و واحد جذب خاک را حداقل 100 فوت از هر چاه خصوصی که عمق آن کمتر از 100 فوت است و حداقل 50 فوت از چاه هایی با عمق بیش از 100 فوت دورتر نگه دارید. مسافت های ایمن پذیرفته شده عمومی در جدول 1 نشان داده شده است.

 

هنگامی که سیستم تصفیه فاضلاب نصب شد، نقشه نصب را تهیه کنید. اندازه گیری و ثبت فاصله از مخزن سپتیک، پاکسازی سپتیک تانک و زهکشی تا ویژگی های بالای زمین مانند ساختمان ها، گوشه های حصار یا درختان بزرگ. سپس بعد از اینکه منطقه چمن زد، هنوز می توانید اجزای سیستم سپتیک را پیدا کنید.

لوله کشی خانه برای فاضلاب تخلیه چاه رسالت

سیستم لوله کشی خانه شامل لوله های زباله، لوله های هواکش و تله آب است (شکل 1). لوله کشی خانه و سیستم های تصفیه فاضلاب خانه باید با کد لوله کشی ایالت داکوتای شمالی مطابقت داشته باشد. پیروی از این کد تضمین می کند که یک سیستم لوله کشی ایمن است و به درستی کار می کند.

تخلیه چاه رسالت
تخلیه چاه رسالت

 لوله کشی خانه شامل ضایعات و لوله های هواکش و همچنین وسایل لوله کشی است.

لوله‌های فاضلاب و هواکش معمولاً لوله‌های یکسانی هستند که فاضلاب به سمت پایین جریان دارد و گازها در لوله بالا می‌روند. یک لوله عمودی 3 یا 4 اینچی به عنوان پشته اصلی برای حمل زباله، بخار آب و گازها از خانه عمل می کند. پشته اصلی همچنین به عنوان دریچه ای برای گازهایی که در مخزن سپتیک جمع می شوند عمل می کند. گاز حاصل از سپتیک تانک بوی بدی دارد، ممکن است باعث بیماری جدی شود و در برخی شرایط می تواند انفجاری باشد. در هوای سرد، گازهای خروجی از پشته حاوی بخار آب هستند که یک لایه یخ ایجاد می کند که می تواند به اندازه کافی ضخیم شود تا انتهای پشته را ببندد. برف بیش از حد روی سقف همچنین می تواند پشته هوا را مسدود کند. بستن پشته هواکش از تخلیه مناسب وسایل جلوگیری می کند. پشته دریچه ای که در بالای سقف قرار دارد باید عایق بندی شود تا از یخ زدگی و بسته شدن برف جلوگیری شود.

یک تله آب باید در خط تخلیه بین هر وسیله و پشته اصلی نصب شود. تله از ورود گازهای فاضلاب به داخل خانه از طریق وسایل جلوگیری می کند. بدون لوله تهویه، جریان کامل فاضلاب در خط تخلیه می تواند آب را از تله ها خارج کند و گازهای فاضلاب را وارد خانه کند. گاهی اوقات، در شرایط بسیار باد، فشار باد روی پشته دریچه می‌تواند گاز فاضلاب را از داخل تله عبور دهد. تهویه مناسب نصب شده طبق آیین نامه لوله کشی از این مشکل جلوگیری می کند.

تمیز کردن کافی در پشته ضروری است تا لوله کشی و خط فاضلاب را بتوان سرویس و تمیز کرد. یک پاک کننده باید در پایه پشته و دیگری در نقطه ای که خط فاضلاب از خانه خارج می شود نصب شود. اگر پشته نزدیک نقطه ای باشد که فاضلاب خانه از ساختمان خارج می شود، ممکن است یک پاکسازی کافی باشد.

سیستم های تخلیه چدنی یا مسی ممکن است در خانه های قدیمی یافت شود. اکثر خانه های جدید از لوله پلاستیکی فاضلاب که در کد لوله کشی ذکر شده است استفاده می کنند. هنگام کار در خانه های قدیمی، از اتصال مستقیم لوله مس به آهن خودداری کنید زیرا ممکن است به دلیل عملکرد گالوانیکی، نشتی سوراخ در آهن ایجاد شود. برای کاهش این مشکل از اتصال دهنده های عایق بین لوله مسی و آهنی استفاده کنید.

شیب لوله فاضلاب خانه باید بین 1 تا 2 درصد باشد. این تقریباً یک افت 1 تا 2 اینچی در 8 فوت است. در درجه بسیار مسطح، سرعت مایع کاهش می یابد و به جامدات اجازه می دهد در لوله فاضلاب ته نشین شوند. در درجه بسیار شیب دار، مایعات از جامدات دور می شوند.

خط فاضلاب از خانه تا سپتیک تانک ممکن است لوله پلاستیکی فاضلاب با اتصالات چسبدار یا چدن با گیره های فولادی ضد زنگ یا اتصالات سربی باشد. در صورت استفاده از لوله پلاستیکی، لوله باید دارای درجه فشاری برابر با جدول 40 یا بیشتر باشد. اتصالات باید چسبانده شوند تا ضد آب باشند و در برابر نفوذ ریشه مقاومت کنند.

لوله کشی خانه برای فاضلاب
لوله کشی خانه برای فاضلاب

فاضلاب تخلیه خانه باید حداقل لوله با قطر 4 اینچ

فاضلاب تخلیه خانه باید حداقل لوله با قطر 4 اینچ باشد. این لوله باید دارای شیب یکنواخت و بدون نقاط بالا و پایین باشد. محل معمول تجمع یخ زدگی در لوله فاضلاب تخلیه خانه درست پس از عبور لوله از دیوار زیرزمین یا زیر آن است. در جایی که لوله فاضلاب خانه بالای خط یخبندان است، این مشکل را می توان با قرار دادن عایق فوم سفت و سخت به ضخامت 2 اینچ بر روی لوله در طول مراحل نصب اصلاح کرد. عایق فوم سفت و سخت باید حداقل 1 فوت در دو طرف لوله گسترش یابد. اگر فاضلاب خانه بیش از 4 فوت زیر سطح زمین باشد، به طور کلی نیازی به عایق بندی نیست.

در سیستم فاضلاب خانه خمیدگی شدید ایجاد نکنید. هنگامی که خمیدگی 45 یا 90 درجه ضروری است، از آرنج های بلند (شعاع بلند) استفاده کنید تا مار لوله کش از خط فاضلاب عبور کند. اگر آرنج های جارو بلند در دسترس نیستند، از چندین آرنج 22 و نیم درجه استفاده کنید.

هرگز و تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید زهکش های زیرزمین به سیستم فاضلاب خانه تخلیه شود. این آب باعث بارگیری بیش از حد سیستم سپتیک می شود. می تواند باعث شود که آب و فاضلاب به داخل خانه برگردد. پای زیرزمین را تخلیه آب را به یک چاهک بکشید. یک پمپ پمپ نصب کنید و آب را از میدان تخلیه خارج کنید.

سپتیک تانک ها

مخازن اپتیک بیش از 120 سال است که برای تصفیه فاضلاب در محل استفاده می شود. یک مخزن سپتیک می تواند دارای محفظه های تک یا چندگانه باشد. سپتیک تانک های یک و دو محفظه به طور کلی برای سیستم های تصفیه فاضلاب خانگی استفاده می شود. فاضلاب خانگی از طریق لوله فاضلاب تخلیه خانه وارد سپتیک تانک می شود (شکل 2). پس از عبور از بافل ورودی، مواد جامد از مایع جدا می شوند زیرا فاضلاب به آرامی در مخزن سپتیک جریان می یابد. برخی از مواد جامد در کف مخزن ته نشین می شوند و برخی دیگر در لایه کف در بالا شناور می شوند. عمل باکتری تا حدی مواد جامد را تجزیه می کند.

 

 مخزن سپتیک معمولی. لجن در کف جمع می شود و کف روی سطح مایع شناور می شود.

مواد موجود در سپتیک تانک به سه لایه مجزا تقسیم می شوند:

  1. لایه بالایی از تفاله شناور
  2. یک منطقه مایع میانی
  3. یک لایه زیرین لجن

لایه کف عمدتاً از چربی ها و روغن های پخت و پز، کف صابون و محصولات تجزیه شده که سبک تر از آب هستند تشکیل شده است. بیشترین میزان اثر باکتری در لایه لجن رخ می دهد که از جامدات سنگین تر از آب تشکیل شده است.

مایعی که از سپتیک تانک خارج می شود پساب نامیده می شود. پساب یک تانک سپتیک که به درستی نگهداری می شود کمی کدر است و حاوی مواد جامد معلق ریز، باکتری ها و مواد مغذی است. پساب سپتیک تانک نباید مستقیماً به سطح زمین یا آبهای سطحی تخلیه شود . متخصصان بهداشت حرفه ای پساب روی سطح زمین را “روشنایی روز” می نامند. پساب انسانی روی سطح زمین می تواند منبع بیماری های خطرناک منتقله از آب باشد و بوهای زننده ایجاد کند. پساب باید برای تصفیه به زهکشی یا مردابی که به درستی طراحی و ساخته شده است، تحویل داده شود.

تمام فاضلاب خانگی باید به سپتیک تانک برود. گاهی اوقات به فاضلاب خانگی بسته به اینکه از کدام وسیله یا وسیله ای وارد شده است، «آب سیاه» یا «آب خاکستری» نیز گفته می شود. بدون توجه به منبع، اجازه ندهید آب و سایر مواد زائد مشابه از سپتیک تانک عبور کنند. آب خاکستری حاوی صابون یا گریس که مستقیماً به یک زهکش فرستاده می شود، منافذ خاک را به سرعت مسدود می کند.

سایز بندی

مخازن سپتیک با توجه به ظرفیت نگهداری مایع رتبه بندی می شوند نه ظرفیت کل. ظرفیت مایع سپتیک تانک حجم پسابی است که در زیر خروجی مخزن نگه می دارد. ظرفیت مایع اغلب “ظرفیت کاری” یک مخزن سپتیک نامیده می شود. برای یک خانه، ظرفیت کاری مورد نیاز بر اساس تعداد اتاق خواب است، نه تعداد افراد در خانه در زمان ساخت. هر اتاق خواب می تواند دو نفر را در خود جای دهد، بنابراین خانه استاندارد سه خوابه می تواند شش نفر داشته باشد که فاضلاب خانگی تولید می کنند.

 

مکان و نصب تخلیه چاه رسالت

سپتیک تانک باید حداقل 10 فوت از خانه دور باشد. مخزن باید مستقیماً از نقطه ای که خط فاضلاب تخلیه خانه را ترک می کند، تراز شود. نصب مخزن به گونه‌ای که سطح آن در سطح باشد، بدون شیب در هیچ جهتی، مهم است. برای پمپاژ و تمیز کردن، سپتیک تانک باید در نزدیکی یک راهرو یا راه دسترسی دیگر قرار گیرد. اکثر کامیون های پمپ سپتیک بین 50 تا 100 فوت شلنگ حمل می کنند، بنابراین مخزن باید از این فاصله قابل دسترسی باشد. مکانی دور از مناطق پر تردد وسایل نقلیه را انتخاب کنید. هرگز مخازن سپتیک را زیر پیاده روها یا پاسیوهایی که مخزن برای پمپاژ غیر قابل دسترس است قرار ندهید.

اگر سپتیک تانک و زهکشی در نزدیکی سطح زمین باشند، سیستم تصفیه فاضلاب خانگی بهترین عملکرد را دارد و راحت تر نگهداری می شود. یک مخزن سپتیک کم عمق و میدان تخلیه دسترسی آسان به اجزای سازنده را فراهم می کند، به علاوه زهکشی در تصفیه پساب کارآمدتر است. برای خانه‌های جدید، قوانین لوله‌کشی داکوتای شمالی استفاده از یک زیرزمین را توصیه می‌کند (شکل 3) که برای مدیریت فاضلاب طراحی شده است، اگر سپتیک تانک و زهکشی می‌توانند توسط گرانش کار کنند و خانه دارای توالت‌ها و وسایل زیرزمین است. برای این نوع سیستم ها، لوله فاضلاب از طریق دیوار زیرزمین خانه را ترک می کند. چاهک آب را به لوله فاضلاب می برد. اگر لوله فاضلاب خانه کمتر از 4 فوت زیر سطح زمین است، برای محافظت در برابر یخ زدگی باید در ترانشه عایق بندی شود.

تخلیه چاه رسالت یکی‌از دیرین ترین و با سابقه ترین شرکتهای خدماتی است که با داشتن نیروی کارشناس و ماهر خویش توانسته میباشد اعتنا بسیار از مشتریان و مراجعه کنندگان خویش را جلب کرده و از این شیوه اختلال تخلیه چاه را حل نمایید.  تخلیه چاه  رسالت رسالت با استعمال از طریق های بسیار گوناگون و متفاوت میتواند سرسخت ترین تخلیه چاه را نیز اعمال داده و تمیزی و پاکیزگی را برای شما به ارمغان آورد. شما نیز مطلقا در شکل مشاهده هرگونه خلل چاه گرفتگی، فورا با همیاران ما در  تخلیه چاه رسالت در تماس باشید لغایت بتوانید سوای بروز اشتباهات بیشتر، شایسته ترین و بی نظیرترین سرویس ها را اخذ فرمایید. همیاران ما فراگیری های بسیار ماهر را درخصوص تخلیه چاه چشم اند و از این نحوه توانسته اند یکی شایسته ترین و بی نظیرترین سرویس ها را در مشت شهروندان خویش قرار دهند. همینطور در حیث داشته باشید که شما میتوانید در هر ساعاتی از روز به راحتی با همیاران ما در تماس بوه و از این روش یکی شایسته ترین و بی نظیرترین سرویس ها ممکن را از کمپانی تخلیه چاه رسالت به دست آورید.

شیوه های پر کاربرد در کمپانی تخلیه چاه  تهران رسالت

 

تخلیه چاه رسالت

شماره تماس: 09127109089 مدیریت
شمال تهران : 02122051970
غرب تهران: 02144312814
شرق تهران: 02177543131

جنوب تهران: 02166835353 مرکزتهران: 02186081026.

قابل ذکر خواهد بود که امروز بخش اعظمی از شرکتهای تخلیه چاه از طریق های سنتی و دیرین برای تخلیه چاه به کار گیری می نمایند. از مهم‌ترین و وسیع ترین نحوه های گزینه استعمال در کمپانی تخلیه چاه رسالت می شود به مواقعی به عنوان مثال پایین اشاره نمود.:

نحوه به کارگیری از چاه فاضلاب بازوبست درب چاه و یافت کردن درب چاه
لایروبی با نیروی انسانی
تله زنی کاربری چاه کهنه
پمپ لجن مکنده
کولگذاری چاه فاضلاب
کول گذاری
مرمت چاه کهن

همیاران بسیار کارشناس و ماهر ما نیز سعی در آن دارا هستند تا با به کارگیری از طریق های بسیار گوناگون و متفاوت خویش یک کدام از باشکوه ترین و بی نظیرترین سرویس ها را در چنگ شما قرار دهد. ولی قابل ذکر میباشد که مخارج استعمال هریک از این طریق ها با یکدیگر گوناگون میباشد و شما می‌توانید در مورد مخارج ممکن نیز داده ها مایحتاج را به دست آورید.

تخلیه چاه رسالت

 

نحوه طوقه چینی فاضلاب در  لوله باز کنی  رسالت

یکی‌از پرکاربردترین و مهم ترین طرز هایی که در تخلیه چاه رسالت گزینه به کارگیری قرار میگیرد، طرز کولگذاری میباشد. دقت داشته باشید که کولگذاری وقتی گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد که چاه فاضلاب فرسوده گردیده و بیچارگی به ترمیم داراست. شما نیز می‌توانید به خواسته پیشگیری از حاد شدن و فرو ریختن چاه، با همیاران ما در تماس باشید و از این طرز از سرویس ها طوقه چینی برخوردار گردید. همینطور قابل ذکر میباشد که طرز های کولگذاری بسیار گوناگون و گوناگون می باشند و همیاران ما می‌توانند به راحتی از این سرویس برخوردار و برخوردار گردید.

به کارگیری از طریق پمپ های پمپ لجن در تخلیه چاه رسالت
از فرصت های بسیار به دور استعمال از پمپ پمپ لجن یکی‌از همه گیرترین و بی نظیرترین شیوه ها برای تهی سازی بوده میباشد. درین نحوه با به کارگیری از مکنده های منحصر به فرد لجن کش، تک تک مواد زائد داخل چاه را تهی سازی می نمایند. به کار گیری از این طریق نیاز به تخصص بسیار بالایی داراست که همیاران ما در کمپانی تخلیه چاه رسالت توانسته اند به راحتی از بعد این اشتباهات بربیایند. در واقع می قدرت خاطرنشان کرد تانکرهای پمپ چاه توانسته اند فعالیت نیروی انسانی را سهل و آسان خیس کرده و از این طرز در کوتاهی ترین و نادر ترین مجال ممکن مبادرت به تخلیه چاه متبوع خویش داشته باشید.

لوله بازکنی رسالت تخلیه چاه میدان رسالت

آیا شما نیز درپی اخذ سرویس ها از باز کردن لوله کارکنان می‌باشید؟ آیا میدانید که کمپانی رفع گرفتگی لوله کارکنان از چه طرز ها و رویکرد هایی برای رفع گرفتگی لوله به کار گیری می نمایند؟
امروزه اکثری از اشخاص با ایراد گرفتگی لوله های فاضلاب روبه رو می‌باشند به گونه ای که دست اندرکاران بخش اعظمی متعددی منجر بروز این اختلال می‌شود که از مهم‌ترین و بزرگترین این عامل ها می شود به مواقعی برای مثال ذرات خوراک، ذرات صابون خانگی ، تجمع موی باطن لوله های فاضلاب و غیره اشاره نمود. اکنون درصورتی که شما نیز با ایراد گرفتگی لوله های فاضلاب خویش مواجه میباشید، میتوانید به راحتی با همیاران ما از کمپانی باز کردن لوله کارمندان راجع‌به باشید تا از این نحوه یکی‌از شایسته ترین و بی نظیرترین تمیزی را برای خویش به ارمغان آورید.  رفع گرفتگی لوله نیروی کار با داشتن سوابق و تجربه بسیار بالای خویش توانسته میباشد دقت بخش اعظمی از اتباع را به سوی خویش جذب نماید که اما دقت داشته باشید که این مجموعه خدماتی با به پیشه گیری از طریق های بسیار امروزی، توانسته یکی شایسته ترین موسسات خدماتی در حیطه به آمار آید. شما نیز می‌توانید در شکل نیاز به اخذ سرویس ها از کمپانی باز کردن لوله کارکنان به راحتی و از روش شماره های تماس ما، رابطه موردنیاز را پایدار کرده و از این شیوه اختلال لوله های فاضلاب خویش را رفع فرمائید.

گرفتگی لوله در رسالت
گرفتگی لوله در رسالت

علت ایجاد گرفتگی لوله در رسالت

گرفتگی لوله های فاضلاب زمانی رخ می دهد که زباله و اشیاء اضافی به داخل لوله فاضلاب بروند و در آبشویه یا خمیدگی های لوله به دام بیافتند و کم کم آن سرنوشت از لوله محل تجمع آشغال ها شود و احتیاج به لوله بازکنی رسالت و یا تهی سازی چاه رسالت داشته باشیم.

همین باعث می شود حجم زباله های تو لوله بسیار تر شود و

در نهایت رسوبی از زباله ها در لوله باقی بماند و مایه انسداد لوله فاضلاب شود.

در این سررسید است که فرد پسین متوجه سخت می شود و می فهمد که لوله فاضلاب گرفته است.

در حالی که باید پیش از این به فکر چنین معاش بود از ورود آشغال به درون لوله ممانعت می کرد.

با گرفتگی لوله افراد روشهای مختلفی را تست می کنند الی بتوانند آن را مفتوح کنند

اما در بسیاری از موارد موفق نمی شوند و بدون حل دشوار دست از شغل می کشند.

ما در این مطلب طریق های کاربردی لوله بازکنی تهی سازی چاه رسالت را ارایه داده ایم

لوله بازکنی رسالت

با ناراحتی و نگرانی عدد شرکت های لوله بازکنی رسالت

و تخلیه چاه رسالت را که بها ارزان تری دارد پیدا می کنند و با آنها تماس می گیرند.

حال آن که آنها لوله بازکنهای غیرمجاز هستند که تنها سخت شما را اغلب می کنند.

این لوله بازکن ها با گرفتن خرج مشکل شما را بصورت گذرا حل می کنند

و پس از چند روز مجددا لوله فاضلاب خواهد گرفت. اگر می خواهید گرفتگی لوله را بدست لوله بازکن باز کنید

لازم است از کمپانی های مجاز و معتبر لوله بازکنی رسالت برای این کار بهره‌گیری کنید.

لوله بازکنی های رسالت

شرکت هایی که تحت نظر اتحادیه بوده و خدمات و کار و جنبش های آنها پایین نظر اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد.

شرکت هایی که ضمن حل سخت شما در زمانی کوتاه با

روشهای حرفه ای و استاندارد اجرت را نیز ارزان و بر اساس تعرفه گرفتن می کنند.

لوله بازکنی ارزان رسالت با تعرفه اتحادیه فقط کار شرکت های مجاز می باشد.

روش های لوله بازکنی رسالت

بازکردن لوله آبخانه و یا سیستم لوله کشی حمام و دست به آب به منظور رفع گرفتگی لوله انجام می گیرد.

روش های مختلفی برای باز کردن لوله وجود دارد که بسته به علت گرفتی لوله و یا شدت گرفتگی آن باره کاربرد قرار می گیرد.

لوله بازکن رسالت با فنر برقی

استفاده از فنر برای بسط دادن گرفتگی های مشکل لوله ی دستشویی بهره‌گیری می شود.

فنر لوله بازکن رسالت از موتور و فنر ساختن شده است. موتور آن وسیله ای به شکل دریل می باشد که فنر به سر آن متصل شده است.

فنر لوله بازکنی در واقع یک فنر راز مته دار متناسب با لوله می باشد که نرمش لازم برای جنبش درون خمیدگی لوله را دارد.

روش پیشه این دستگاه بدین شکل است که فنر را به سر دریل یا موتور ویژه متصل و راز فنر را تو لوله فرو می کنیم.

به تعقیب آن موتور را صریح می نماییم الی فنر شروع به چرخیدن کند.

زمانی که موتور روشن شد و فنر به چرخش در آمد، به آهستگی فنر را به تو لوله خپگی می دهیم.

این عمل را تکرار کرده تا فنر به مقدار بیشتری تو لوله وارد شود و به سرنوشت گرفتگی لوله برسد.

زمانی که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد سبب حرکت خاک و مواد جامد مشکل تو لوله می شود و آن ها را به سمت چاه هدایت می کند.

 

 

لوله بازکنی در رسالت
لوله بازکن رسالت

رفع گرفتگی دستشویی فرنگی و ایرانی در رسالت

رفع نشتی لوله های شکسته در رسالت

درآوردن اشیاء از کاسه آبخانه در رسالت

برطرف کردن گرفتگی لوله های هتل ها و رستورانها

باز کردن لوله فاضلاب شهری با فنر

چاه بازکن رسالت

تخلیه چاه رسالت09127109089

خرج لوله بازکنی رسالت

قیمت لوله بازکنی رسالت

شماره تماس: 09127109089 مدیریت
شمال تهران : 02122051970
غرب تهران: 02144312814
شرق تهران: 02177543131

جنوب تهران: 02166835353 مرکزتهران: 02186081026.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.